11.03.2018 NIEDZIELA BEZ HANDLU ALE Z TENISEM

To była pracowita niedziela, od wczesnych godzin porannych nasi zawodnicy zameldowali się na kortach dwóch turniejów rozgrywanych na terenie Wrocławia.

Turniej otwarcia DCTBiT 2018 organizowany przez Matchpoint został zdominowany przez zawodników KRZYCKA PARK. I tak kolejno w kategorii zielonej dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Julka Słaba ,drugie miejsce Iga Flejszar. W kategorii pomarańczowej chłopców pierwsze miejsce zajął Filip Słaba. Brawa i gratulacje dla naszych zawodników!!! Niska frekwencja i ekspresowe tempo rozgrywek na DCTBiT 2018 to efekt kolejnego turnieju rozgrywanego we Wrocławiu- SPARTAN/Omega Cup 2018. Nie wszyscy młodzi tenisiści zdecydowali się zagrać w jednym dniu na dwóch turniejach i to ze wzglądów czasowych jak i preferencyjnych. Takie wyzwanie podjęła Iga Flejszar. Na kortach SPARTANA przy ul. Spiskiej odbył się liczne i zacięte mecze, co było możliwe dzięki sprawnej organizacji jak i bardzo dużej frekwencji zawodników. Tu kolejny sportowy sukces odnotowała Iga Flejszar. Jako jedyna zawodniczka reprezentująca Krzycka Park dotarła do finału rozgrywek i to bez przegranego meczu. Niestety w finale silniejszy okazała się starszy od Igi Kevin Pabisiak. Srebrny medal i II miejsce w turnieju zdominowanym przez chłopców to wielki sukces naszej zawodniczki. Gratulacje!!! SPARTAN/Omega Cup 2018 to również debiut najmłodszych podopiecznych KRZYCKA PARK, w kategorii zielonej zadebiutowali Max Perzyna oraz Martyna Nowińska, natomiast w kategorii pomarańczowej Nina Folusz i Maja Sobiesiak. Maja dostała się do ćwierćfinału.