Medalowy WEEKEND dla KRZYCKIEJ PARK

Ostatni weekend okazał się pasmem sukcesów dla naszych młodych tenisistów. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbyły się turnieje tenisowe z udziałem naszych zawodników.

W sobotę na kortach Omegi odbył się Otwarty Turniej Tenisa Omega vs Spartan vol II. Wśród licznej grupy startujących zawodników najlepsza okazała się nasza tenisistka Iga Flejszar zajmując w zielonej kategorii mieszanej pierwsze miejsce. Gratulacje. Niedziela to kolejne medale i puchary dla Krzyckiej Park. Aż Czterech zawodników z naszego klubu wystartowało i stanęło na podium Turnieju Masters DCTTiB 2018 rozegranego w Matchpoint Wrocław. W kategorii zielonej zawodniczki Krzycka Park zajeły trzy pierwsze miejsca ! Julia Słaba byla pierwsza po zaciętym pojedynku z Martyną Nowińską, która zajęła drugie miejsce. Natomiast w swoim debiucie w kategorii zielonej Maja Sobiesiak (rocznik 2010!!!) zajęła trzecie miejsce! Brawa dla Mai za zaciętą grę ze starszymi zawodniczkami! W kategorii zielonej chłopców dzielnie walczył najmłodszy zawodnik Filip Słaba zajmując trzecie miesce ! Bardzo nasz cieszy postawa naszych zawodniczek i zawodników. Gratulacje dla tenisistów, rodziców i niezastąpionej trener pani Agnieszce Babickiej.